خانه / اخبار استخدامی ها / استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۶ | استخدام ۹۶

استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۶ | استخدام ۹۶

استخدام۸۴۰ نفر نیروی انسانی در آموزش و پرورش خراسان شمالی

معاون توسعه پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: بر اساس نیازهای منعکس شده به وزارت خانه، پیشنهاد جذب و استخدام ۸۴۰ نفر نیروی انسانی در این استان داده شده است. قنبرعلی خوش‌ آیینه روز پنجشنبه اظهار کرد: فراخوان برای جذب نیرو و ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی، تابستان امسال منتشر می شود. وی افزود: نیازهای استان برای به کارگیری نیرو به وزارت آموزش و پرورش منعکس شده است اما هنوز سهمیه استان به طور دقیق اعلام نشده است.
خوش آیینه گفت: پیشنهاد ما جذب ۸۴۰ نفر در این نهاد از طریق آزمون استخدامی است که نیمی از این تعداد در آموزش ابتدایی و مابقی در سایر رشته ها جذب می شوند. وی افزود: وزارت آموزش و پرورش برای جذب نیرو و استخدام ۲۵ هزار نفر در سطح کشور درخواست داده است اما مجوز به کارگیری این تعداد نیرو از طرف سازمان برنامه و بودجه هنوز قطعی نشده است. وی خاطرنشان کرد: در صورتی که استخدام ۲۵ هزار نفر تایید شود، سهم ما برای به کارگیری نیرو همان ۸۴۰ نفر است.
معاون توسعه پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی در بخش دیگر سخنان خود در باره کمبود نیروی معلم در سال تحصیلی جدید گفت: خوشبختانه در سال تحصیلی جدید کمبودی در نیروی معلم احساس نمی شود.
وی تصریح کرد: با ادامه همکاری ۴۲۳ نفر معلم حق التدریس که در سال تحصیلی جاری مشغول به فعالیت هستند، مشکل کمبود معلم طی سال تحصیلی جدید در این استان وجود نخواهد داشت.

آیا از ارسال رزومه به صورت متوالی خسته شده اید ؟ این کار را به ما بسپارید.

درباره ی estekhdam-asaluyeh.ir

همچنین ببینید

آگهی جذب امریه در مرکز کلینیک صنعت سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

مرکز کلینیک صنعت سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف نیز در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *